Семінарійний хор

Хор Київської Трьохсвятительської духовної семінарії був створений одразу з відкриттям духовного закладу в 2010 році. Спершу він нараховував 6 осіб. Сьогодні в хорі співає близько 20 братів-семінаристів.

Першим регентом семінарійного хору був п. Роман Будзяк. А із 2012 року керівництво колективу провадить п. Тетяна Стефанишин.

Хористи КТДС провадять Богослужіння в семінарійному храмі Пресвятої Трійці, також екуменічній каплиці Архистатига Михаїла на майдані і инших парафіях Київської Архиєпархії і всіх східних Екзархатів.


Традиція склалася так, що семінарійний хор вже багато років поспіль провадить співом богослужіння Страсної седмиці у Патріаршому Соборі Воскресіння Христового, при Блаженнішому Патріархові Святославові.

Брати разом із п. Тетяною Стефанишин мають щотижневі репетиції, на яких викладаються по-повній. Семінаристи намагаються якомога повніше віддати свій талант на служіння Богу та людям. Також дбають, щоб семінарійна спільнота розвивалась та приносила плоди любові Богові, Україні та ближньому.

У доробку хору є два диски духовної музики: "У Божий храм" (2012-13) та "Слава Богу за все" (2016). Також Семінарійних хор щороку бере участь у фестивалі семінарійних хорів «Ad fontеs», на якому показує себе із кращої сторони.

Натхненником хору, окрім п. Тетяни Стефанишин, є ректор КТДС протоієрей Петро Жук, який плідно працює для відродження традиції київського та східного хорового співу в семінарійній спільноті.