ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

В Курії Київської Архиєпархії відбулася робоча зустріч щодо пандемії коронавірусу

В Курії Київської Архиєпархії відбулася робоча зустріч щодо пандемії коронавірусу
18 16:35 2020 0 коментарів 41 переглядів

Під час зустріч Протосинкел Київський обговорив із духовенством актуальний стан даної ситуації у світі та в Україні, а зокрема на теренах Київської Архиєпархії. Владика зазначив, що Церква має бути разом зі своїми вірними, особливо у цей час непевності та терпіння. «Ми, як священники не маємо бути осторонь терплячих людей і тих людей, які перебувають у страху перед недугою коронавірусу. Тому двері наших храмів мають бути навстіж відкриті, де може прийти кожна людина, щоб просити у Господа Бога потрібних ласк. Водночас маємо дотримуватися усіх норм законодавства України, які спрямовані на захист населення та збереження життя кожної людини», – наголосив Єпископ.

Водночас Владика Йосиф нагадав про заохоту Церкви, щодо участі вірян у недільній Літургії онлайн, яку проводить «Живе Телебачення». За словами Архиєрея це дозволить людям почуватись безпечніше та бути впевненими у тому, що у Церкві лунає постійна молитва в їхніх наміреннях. «У цей час маємо поглиблено розвивати усі приватні практики побожності. Це особливий час, щоб більше дізнатися про Бога, щоб поглибити свою з Ним розмову, та щоб навчитись більше Йому довіряти», – додав Єпископ.

На завершення зустрічі Владика Йосиф заохотив духовенство до усильної молитви за людей обтяжених недугою, а також за лікарів, які кожного дня наражені на небезпеку: «Просімо в Господа, щоб дарував надії терплячим, щоб зміцнював здоров’я хворих, та щоб допомагав лікарям вправно боротися за життя кожної людини».

Відтак духовенством було прийнято ряд рекомендацій Церкви, щодо пандемії коронавірусу COVID-19. Увесь документ публікуємо тут: РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Джерело:Прес-служба Київської Архиєпархії

36620