ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

У Патріаршому соборі проводять великопісні реколекції онлайн

У Патріаршому соборі проводять великопісні реколекції онлайн
17 16:44 2020 0 коментарів 22 переглядів

Від понеділка до п’ятниці третього тижня Великого посту (16–20 березня) о. Роман Островський, доктор біблійного богослов’я, на основі п’ятьох біблійних персонажів допомагає побачити, відчитати Божу милосердну присутність у подіях, пов’язаних з коронавірусом.

У перший день реколекцій о. Роман проповідував про зміст і сенс людського життя на прикладі біблійного многостраждального Йова, а у другий день розповів про гнів пророка Йони та його шлях до пізнання і виконання Божої волі.

18 березня буде нагода почути третю реколекційну науку. Її о. Островський проповідуватиме після завершення Молебню до Богородиці за недужих.

Пригадуємо, що в Патріаршому соборі Воскресіння Христового Української Греко-Католицької Церкви кожного дня від понеділка до п’ятниці о 12.00 служать Молебень за недужих. «Живе телебачення» здійснює прямі трансляції молебнів задля уможливлення участі в молитві всіх охочих. Прямий ефір можна переглянути на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube або сторінці «Живого ТБ» у Facebook.

Департамент інформації УГКЦ

36626