ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

У Київській архиєпархії іменовано нового економа

У Київській архиєпархії іменовано нового економа
08 13:39 2020 0 коментарів 62 переглядів

Під час зустрічі владика зачитав декрет Блаженнішого Святослава про призначення всечеснішого ієрея Віталія Герасиміва економом Київської архиєпархії УГКЦ.

Спершу архиєрей зачитав декрет про відкликання з уряду протоієрея Івана Сохана. «Згідно з каноном 965, §1 ККСЦ та каноном 31 Партикулярного права УГКЦ та беручи до уваги письмове інформування про повернення до єпархії приписки, відкликаю всесвітлішого протоієрея Івана Сохана з уряду економа Київської архиєпархії», - ідеться в документі.

Відтак було зачитано другий декрет, у якому написано: «Згідно з каноном 262, § 1 ККСЦ та каноном 31 Партикулярного права УГКЦ, за порадою Колегії єпархіальних радників, призначаю всечеснішого ієрея Віталія Герасиміва економом Київської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви».

Під час зустрічі архиєрей висловив слова вдячності дотеперішньому економу протоієреєві Івану Сохану за п’ятирічне служіння в економаті Київської архиєпархії. Владика зазначив, що о. Іван зробив важливий внесок у життя архиєпархії, а зокрема в розвиток різних спільнот, комісій і референтур. Єпископ побажав священнику подальшого Божого благословення в його покликані.

У свою чергу о. Іван подякував владиці Йосифу Міляну за довіру, за час спільної праці та за можливість душпастирського служіння в Київській архиєпархії.

Пресслужба Київської архиєпархії

36153