ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

У Києві відбулася зустріч-тернінг для подружніх пар Київської архиєпархії

У Києві відбулася зустріч-тернінг для подружніх пар Київської архиєпархії
Жовтень 30 16:51 2019 0 коментарів 166 переглядів

Захід провели за сприяння Комісії у справах Родини УГКЦ. Учасниками тренінгу були подружні пари з різних парафії, а зокрема із Києва, Борисполя, Білої Церкви, Черкас, Василькова та смт. Ружина.

Розпочали зустріч зі Божественною Літургією, яку очолив о. Ігор Гірщенко, Голова комісії родин Київської архиєпархії. Відтак, у конференційному залі курії Київської Архиєпархії провели і сам курс лекцій для подружніх пар.

Координаторами навчання було подружжя Романа та Наталії Прокопів, які окрім своєї місії навчати, є ще й провідниками руху «Християнських сімей». Впродовж зустрічі Роман та Наталія розповідали присутнім про особливості праці з подружніми парами на парафії, ділилися власним пережитим досвідом, а також розкрили важливість Святої Тайни Подружжя для кожного християнина. Окрім того, координатори розповіли про курс та презентували відповідний посібник «Божий задум для вашого шлюбу», який підготувала комісія у справах Родини УГКЦ. Пізніше цей посібник отримав кожен із присутніх.

У той час, коли батьки активно навчалися, їхні діти теж мали змогу вчитися та відпочивати під пильним наглядом семінариста Київської Трьохсвятительської духовної семінарії бр. Михайла Москалюка та вже випускника КТДС Дмитра Хопти.

Завершили захід спільною сімейною вервицею, яку провадило подружжя о. Івана та п. Марти Стефанишин. Молячись до Богородиці усі присутні просили у Матері Божої доброго проводу для християнської родини. Під кінець о. Ігор Гріщенко подякував усім присутнім та заохотив не зупинятися на досягнутому, але ставати тими активними подружжями, які будуть ставати добрими провідниками та координаторами на своїх парафіях, протопресвітерствах та в усій Київській архиєпархії.

Прес-служба Київської архиєпархії

35394