ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Делегація з України – учасники Другої європейської конференції щодо запобігання насильства

Делегація з України – учасники Другої європейської конференції щодо запобігання насильства
24 11:32 2019 0 коментарів 122 переглядів

Організаторами зустрічі є Конгрегація у справах духовенства, Хорватський католицький університет, Єпископська Конференція Європи, Папський григоріанський університет та інші.

Україну на цій масштабній та важливій події представляє делегація, до складу якої  входить близько двадцяти осіб: представники духовенства, монашества та мирян Української Греко-Католицької та Римо-Католицької Церков. З благословення архиєпископа і митрополита Василя Семенюка Тернопільсько-Зборвську архиєпархію представляють ректор Марійського духовного центру «Зарваниця», віцеректор Тернопільської вищої духовної семінарії імені патріарха Йосифа Сліпого о. м. Володимир Фірман та сотрудник архикатедрального собору Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці м. Тернопіль, член молодіжної комісії Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Роман Демуш.

Ця друга конференція про формацію і превенцію спрямована продовжувати ініціативи Папської комісії захисту неповнолітніх та є проявом великих зусиль Католицької  Церкви у викоріненні  випадків зловживання неповнолітніми особами.

Джерело: http://news.ugcc.ua/news/delegatsіya_z_ukraini__uchasniki_drugoi_yevropeyskoi_konferentsіi_shchodo_zapobіgannya_nasilstva_87402.html

35042