ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Духовно-психологічна підтримка онлайн: у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії УГКЦ стартує марафон

Духовно-психологічна підтримка онлайн: у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії УГКЦ стартує марафон
09 08:55 2020 0 коментарів 28 переглядів

Організатори ставлять мету допомогти вірним УГКЦ та всім потребуючим пережити постстресовий психологічний стан, спричинений життям в умовах пандемії, карантинних обмежень.

«У світі значно збільшується кількість негативних стрес-факторів, що впливають на психоемоційний стан людей, - розповідає керівник центру та економ архиєпархїі о. Володимир Фірман. – Наші експерти навчатимуть навичок, як зберігати своє психоемоційне, фізичне і духовне здоров’я, бути стійкими до інформаційних подразників, страху бути зараженим, у тривозі за своїх близьких, у відсутності можливості вплинути на ситуацію».

Формат проведення ініціативи передбачає в період з 11 до 16 травня щоденну публікацію у соціальних мережах та на медійних ресурсах УГКЦ  шести відеороликів з мінілекцією психолога чи духівника на такі теми: «Тривога в час пандемії», «Як не впасти в депресію під час карантину», «Про віру в час викликів», «Де брати ресурс у час різних викликів життя», «Стресостійкість. Як навчитися давати собі раду», «Сімейні конфлікти… як бути разом «У горі і радості».

Теми представлять отець Ігор Махніцький, священник УГКЦ, пані Марія Хомів, лікарка-психотерапевтка, пані Марина Орап, професор кафедри психології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Координуватиме проєкт священник архикатедри УГКЦ Тернополя отець Роман Демуш.

Джерело: Пресслужба архиєпархії

36693