ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Десять років, десять подій, десять публікацій: у соцмережах стартує серія дописів до десятирічного ювілею служіння Блаженнішого Святослава

Десять років, десять подій, десять публікацій: у соцмережах стартує серія дописів до десятирічного ювілею служіння Блаженнішого Святослава
17 10:06 2021 0 коментарів 98 переглядів

Дописи з'являтимуться щоденно о 8:00 на офіційному акаунті Української Греко-Католицької Церкви у фейсбуку.

Першу публікацію можна переглянути вже сьогодні.

У десяти дописах пригадаємо такі події: проголошення Катехизму УГКЦ «Христос – наша Пасха», зміст і мету програми «Жива парафії – місце зустрічі з живим Христом», створення нових структур УГКЦ, проголошення блаженних мучеників УГКЦ покровителями різних сфер служіння Церкви, освячення Патріаршого собору Воскресіння Христового, створення медіапроєкту «Живе телебачення»; нагадаємо, як звучав голос гідності і свободи та як відбувався молитовний супровід українського народу під час Революції гідності й захисту від російської агресії; відтак згадаємо про встановлення свята вшанування Матері Божої Неустанної Помочі, висвячення нових єпископів та заснування ордену Митрополита Андрея Шептицького.

Пригадуємо, що кульмінаційним днем святкування буде неділя, 28 березня. Цього дня відбудеться розмова про візію УГКЦ з нагоди десятиріччя інтронізації Блаженнішого Святослава під назвою «Разом у майбутнє».

Довідка

23 березня 2011 року на Виборчому Синоді Єпископів УГКЦ владика Святослав Шевчук обраний Главою УГКЦ. Участь у Синоді брали 40 єпископів з усього світу. 25 березня цей вибір благословив Папа Римський Венедикт XVI. Введення на престол Верховного Архиєпископа Києво-Галицького сталося 27 березня 2011 року в Києві у Патріаршому соборі Воскресіння Христового. На цю подію прибуло понад 20 тисяч вірян з усього світу. Однією з найпомітніших делегацій стала аргентинська, яка приїхала до «свого архиєпископа». Було вражаюче почути від українських аргентинців, які вперше потрапили на батьківщину предків, добре збережену мову, що нею розмовляли в Західній Україні сто років тому.

Департамент інформації УГКЦ

за матеріалами: http://ugcc.ua/