ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Глава УГКЦ привітав владику Михайла Бубнія з нагоди 50-річчя

Глава УГКЦ привітав владику Михайла Бубнія з нагоди 50-річчя
16 22:05 2020 0 коментарів 47 переглядів

«У цей святковий день дякуємо Господеві за дар Вашого життя, святительського служіння та всі дари, якими Він так рясно Вас наділив і які Ви щедро примножили впродовж свого служіння Богові й Церкві. Святкування Вашого ювілею - це велика подія для всіх нас. Разом із Вами заносимо до престолу Всевишнього наші молитви, дякуючи Йому за те, що покликав Вас на дорогу жертовної посвяти Церкві та рідному народові», - йдеться у тексті документа.

Глава Церкви відзначив, що, отримавши священничі свячення з рук світлої пам’яті Блаженнішого Любомира, владика Михайло, як отець Чину Найсвятішого Ізбавителя, активно служив для розвитку монастиря, формації новиків та місійної діяльності.

«Ваше богопосвятне служіння, поєднане з науковою діяльністю, принесло чимало плодів для нашої Церкви, яка, вийшовши з підпілля, інтенсивно відроджувала своє чернече життя», - пише Отець і Глава УГКЦ у привітанні.

«Сьогодні Ви є для духовенства, монашества і мирян Одеського екзархату прикладом доброго пастиря, який кладе душу за своїх овець (пор. Ів. 10, 15), і ревного проповідника Євангелія Господа нашого Ісуса Христа. Завдяки Вашій харизмі та великим зусиллям наша Церква на Півдні України активно розвивається, а Ви втішаєтеся повагою і авторитетом. Не можна оминути увагою і Вашої сумлінної праці в Патріаршій комісії у справах монашества та батьківської опіки спільноти «Лицарі Колумба», - мовиться в тексті грамоти.

Блаженніший Святослав склав владиці Михайлу сердечну подяку та висловив визнання та похвалу.

«Бажаємо, щоб Всевишній благословив Вас міцним здоров’ям і надалі засилав Вам свої дари. Нехай благодать Святого Духа супроводжує Вас і допомагає Вам виконувати Божу волю. Поручаю Вас заступництву Пресвятої Богородиці. Нехай Вона покриває Вас своїм покровом і буде Вашою молільницею та помічницею в усіх потребах», - побажав Предстоятель УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ

за матеріалами: ugcc.ua