ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

У Кривому Розі триває будівництво храму УГКЦ

У Кривому Розі триває будівництво храму УГКЦ
11 11:08 2020 0 коментарів 145 переглядів

З 2000 по 2004 року богослужіння проводилися в хаті однієї з парафіянок, а пізніше - після реєстрації парафії - відбувалися в приміщенні монастиря в парафії Успіння Пресвятої Богородиці Римо-Католицької Церкви, куди наших вірних люб'язно запросили наші брати і сестри західного обряду.

Кількість вірних, які щонеділі відвідують богослужіння, становить близько 60–80 осіб і щороку їхня чисельність зростає. При парафії діє катехитична школа для дітей, парафіяльна  молодь бере участь у музичному гурті, працює осередок «Пласту».

30 листопада 2014 року владика Степан Меньок, екзарх Донецький УГКЦ, освятив новозбудовану каплицю на честь святого Василія Великого, де поки що відбуваються всі богослужіння.

У вересні 2017 року на придбаній доброчинцями ділянці землі було залито фундамент храму Святих Володимира і Ольги. На сьогодні ведуться роботи з будівництва храму, який щодня стає вищим завдяки фінансовій підтримці небайдужих людей та старанній праці майстрів-будівельників.

Молимося, щоб Господь благословив зведення нашого храму, щоб молитви вірних, які лунатимуть в ньому, приносили дедалі більшу Божу славу!

Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ