Ora et labora, або п'ять рівнів молитви Глави УГКЦ
Напередодні Національного дня молитви, який відзначається 8 червня, у розмові з Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом говоримо про особисту відповідальність українців, про те, що нас вилікує, навчить поважати одне одного та бути вдячними.
Детальніше10 причин забрати у дітей телефони і планшети
На початку 2000‑х р.р., на зорі розвитку мобільних технологій, лише кожен третій користувався послугами мобільного зв’язку, причому значну частину користувачів становили дорослі. Статистичні дані свідчать про те, що сьогодні, приміром, у США 92% дорослих, 85% дітей середнього шкільного віку та переважна більшість молодших школярів користуються мобільними пристроями.
Детальніше8 правил безпеки проти інтернет-шахраїв
Фахівці Департаменту кіберполіції Національної поліції роз’яснюють, як українцям уберегти свої аккаунти в мережі Facebook від зламу та шахраїв.
ДетальнішеДрузі з синдромом Дауна створили успішний бізнес
Матео — фаховий пекар, Леонардо здобув професію кулінара, а Франко та Маурісіо мріяли стати офіціантами. Їхні інтереси зустрілися, і при допомозі батьків та друзів їм вдалося відкрити доволі успішний бізнес у Буенос-Айресі: хлопці печуть піцу. Єднає приятелів ще одна річ: вони народилися з синдромом Дауна.
ДетальнішеРелігія лікує. Лікар довів
Віденський психіатр спростовує тезу Фройда і доводить, що релігія лікує психічні захворювання.
ДетальнішеПроща – екзотична екскурсія чи шлях до Бога?
Мандрівки світом стали сьогодні надзвичайно популярною розвагою для нас, на яку ми витрачаємо час і кошти, щоб урізноманітнити свої відпустки чи вік-енди.
ДетальнішеЩо покласти у Великодній кошик?
Світлий празник Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа є найбільшим празником у році.
ДетальнішеВоскреснути з Ісусом може лише той, хто з ним розп’явся і помер
Всім відомо, що Пасха, або Великдень – одне з найбільших християнських свят, яке нагадує людям про подію Воскресіння Ісуса Христа з мертвих після розп’яття і смерті на хресті.
ДетальнішеДослідження: рівень моральності українців знижується
Більшість українців вважає, що нинішній рівень моральності суспільства став нижче, ніж був за радянських часів. Тільки близько чверті опитаних вважає, що в останні півтора-два роки рівень моральності в нашому суспільстві став вище, ніж був до того, чи ж залишився незмінним.
ДетальнішеНік Вуйчич: В Україні багато нужденних. Однак це не проблема, а завдання! (ВІДЕО)
Життя австралійця Ніка Вуйчича порушує межі можливого: не маючи рук та з однією маленькою ніжкою, він їздить на скейті і катається на дошці для серфінгу, одружився і має двох синів, вільно подорожує світом…
ДетальнішеБіблія перекладена на 563 мови світу
Біблія в повному складі тепер доступна на 563 мовах, в той час як в 2014 ця цифра становила 542. Про це повідомило Німецьке біблійне товариство з посиланням на статистичні дані Міжнародного біблійного товариства в Лондоні.
Детальніше6 практичних порад на початок Великого посту
Залишився всього тиждень до початку Великого Посту. Мабуть у кожного християнина з’являється надія, що саме цей піст він переживе по-особливому. Проте так мало із цих надій витримують сорокаденний шлях. Як пройти цю тривожну дорогу до самого Великодня? Відповідей на це запитання пробувала знайти Оксана Загороднюк, волонтер Центру Академічного Душпастирства Київської архиєпархії УГКЦ.
ДетальнішеУсвідомлюючи відповідальність перед Богом…
Слово, яке дуже часто чуємо останніми місяцями, – це "Конституція". Цей термін вживається з різною метою: переважно для позначення документа, якого нам треба дотримуватися, або ж документа, зміст якого необхідно поправити. Хочу сьогодні представити кілька думок, пов’язаних із Конституцією.
ДетальнішеЗначення молитви у літургійному житті Великого Посту
Піст як практика щодо зменшення вживання їжі чи тимчасова відмова від їжі не є лише християнською практикою – інші релігії теж мають правила, які забороняють в певні дні вживання якихось визначених страв. Піст існує в ісламі, буддизмі, юдаїзмі.
ДетальнішеМислитель-богослов Іван Музичка жив з Україною в серці і відданістю її церкві (Стаття-некролог)
«Мислитель неабиякого формату…, біблійного способу думання» - так охарактеризував отця-професора Івана Музичку екс-глава УГКЦ Любомир Гузар.
ДетальнішеБлаженніший Патріарх Святослав про віру (ВІДЕО)
Часом чуємо: нам бракує віри в завтрашній день... Нам не потрібно вірити в другорядні речі. Нам потрібно вірити в особу з великої букви. Бо остаточно наше сьогодні і завтра залежать від Бога. Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у програмі «Вічне» телеканалу «UA:Перший».
ДетальнішеПотреба говорити
Однією з найбільших перешкод для нормального суспільного життя в Україні вважається брак довір’я.
ДетальнішеПроповідь Блаженнішого Любомира про життя сучасних скитальців
Часто так буває, що деякі уривки зі Святого Письма, зокрема із Євангелія, котрі описують певні події, ми сприймаємо поверхово, тобто ми їх не заперечуємо, але й не беремо собі до серця, не переживаємо того, що прочитали чи почули. Думаю, одним із таких текстів є, власне, розповідь про втечу до Єгипту.
ДетальнішеПро що варто знати двадцятирічним
Поради для двадцятирічних від успішної журналістки і засновниці компанії The Passion Co и Start Conference, якій недавно виповнилось тридцять.
ДетальнішеЯку винагороду давати колядникам? Думка священиків
Перед Різдвяними святами дехто виконує цікаве завдання: наміняти по 1, 2 чи 5 гривень якомога більше грошей. Бо колядники прийдуть. А хтось інший, мабуть, ще й готує "яблучка-горішки" та цукерки. Цікаво, якою все-таки має бути оптимальна винагорода колядникам?
Детальніше