ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Дослідження: рівень моральності українців знижується

Дослідження: рівень моральності українців знижується
17 16:44 2016 0 коментарів 874 переглядів

Більшість українців вважає, що нинішній рівень моральності суспільства став нижче, ніж був за радянських часів. Тільки близько чверті опитаних вважає, що в останні півтора-два роки рівень моральності в нашому суспільстві став вище, ніж був до того, чи ж залишився незмінним.

Про це говорять результати опитування, проведеного Research & Branding Group, опублікованого на сайті компанії. Домінуючим серед українців є думка, що рівень моральності в цей період має тенденцію знижуватися.

Люди виставили свої оцінки допустимості здійснення деяких вчинків. «Ці вчинки були підібрані нами з таким розрахунком, щоб кожен з них був в принципі здатний викликати негативну моральну оцінку», - йдеться в повідомленні.

«Аналіз отриманих відповідей дозволяє констатувати, що сьогодні наше суспільство здатне досить поблажливо поставитися до брехні, особливо якщо переконати його, що ця брехня переслідувала благі цілі», - резюмують соціологи. 

Керування автомобілем в нетверезому вигляді співгромадяни практично одностайно готові визнати неприпустимим (96%). При цьому побиття політичного противника і дача хабара чиновнику засуджуються приблизно в тій же мірі, що і перебір зі спиртним.

У той же час українці виявилися куди більш одностайними щодо неприпустимості подружньої зради і тим більше сексу з особами своєї статі (95% опитаних вважають, що це неприпустимо).

 

Джерело: КІРІОС