ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Зустріч Патріарха Святослава та членів Постійного Синоду Єпископів УГКЦ із семінарійною спільнотою

Зустріч Патріарха Святослава та членів Постійного Синоду Єпископів УГКЦ із семінарійною спільнотою
13 19:59 2019 0 коментарів 664 переглядів

Вчора, 12 лютого 2019 р. Б., після торжественної Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив Глава й Отець УГКЦ Блаженніший Святослав, відбулася зустріч Патріарха, членів Постійного Синоду Єпископів УГКЦ та владик із семінарійною спільнотою.

Зустріч, яка відбулася в рамках святкування празника Трьох Святителів, розпочав Блаженніший Святослав, представивши історію відновленої Київської семінарії (що є правонаступницею унійної семінарії, яка існувала в м. Радомишлі) членам Постійного Синоду Єпископів УГКЦ та владикам, які приїхали розділити радість семінарійного свята.

Опісля зі словом виступив ректор семінарії прот. Петро Жук, який розповів про актуальне життя семінарійної спільноти, навчальний процес, навівши статистичні дані. Також ректор представив семінаристів відповідно до їхньої приналежності до різних екзархатів Києво-Галицької митрополії УГКЦ.

Кожен єпископ по-черзі звернувся до братів-семінаристів, розповівши про свої єпархії, виклики та перспективи у них. Крім того, владики дали братам добрі повчальні настанови.

Архиєпископ та митрополит владика Євген (Попович) наголосив на розумінні семінарійного часу, як великого дару: «Час семінарії - це найкращий період у житті кандидата до священства. Бо більше ніколи не будете мати часу, щоб прочитати добру книжку. Користайте з цієї можливості... Це час, коли можете пізнавати Бога, Його премудрість...».

Владика Борис (Ґудзяк) підкреслив важливість щиро промовляти до серця кожного вірного: «Сьогодні світ потребує мужів, зокрема духовних, які промовляють від серця до серця... Наші люди закордоном не шукають матеріальної допомоги у Церкві, але прагнуть, щоб їх вислухали. Якщо ви можете духовно порадити - це дуже важливо». Також владика наголосив на великій необхідності постійно читати Святе Письмо: «Якщо ви будете читати Святе Письмо, як особистий лист Божий до вас, то ваше серце не буде пусте: там завжди буде місце для Бога і для ближнього». 

Владика Богдан (Данило) звернувся до семінаристів із такими словами: «Хотів лише попросити про дві речі. У першу чергу, будьте добрим прикладом у наслідуванні Христа. А друге, коли зустрічаєте молодих хлопців, які шукають дорогу священства - допоможіть їм. Не забувайте - ви можете їм допомогти... Ви є водночас радістю для тих, хто є в "золотому віці" священства, але з іншого боку - ви можете бути знаряддям для тих, хто шукають чи думають про священство».

Владика Теодор (Мартинюк) промовив: «Час у семінарії - це час перебування у школі Христа. Тому я хочу вам побажати, щоб той період перебування у школі Христа був радісним, щоби ви почували себе щасливими біля Христа, а Він зробить все інше».

Згодом брати-семінаристи мали нагоду поставити свої запитання Патріарху та членам Постійного Синоду Єпископів УГКЦ. Єпископи побажали братам плідно використовувати семінарійний час, щоб потім краще послужити вірним нашої Церкви. Завершилася зустріч спільним фотом.

Медіа-центр КТДС ім. арх. Гавриїла

33094


Коментарі


Ohrsjf h Ohrsjf h (25.04.2020 20:44)

Euvesh wrqkkc where to buy viagra online