ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

З Княжич до Києва! Або як наші парафіяни до Святої Софії подорожували…

З Княжич до Києва! Або як наші парафіяни до Святої Софії подорожували…
18 20:40 2019 0 коментарів 444 переглядів

16 лютого 2019 р. у Національному заповіднику «Софія Київська» було досить гамірно, адже саме в цей день сюди завітали діти та дорослі катехитичної школи св. рівноап. Кирила та Методія, яка функціонує при парафії Пресвятої Трійці УГКЦ у с. Княжичі, що знаходиться при семінарії. Близько 70 осіб прогулювалися територією заповідника, пізнаючи історію святині та дізнаючись багато цікавих фактів про неї. 

Наша поїздка розпочалася із щирих побажань та вділення благословення адміністратора парохії протоєрея Петра Жука, який також окропив усіх присутніх свяченою водою. Дорогою нікому не доводилося сумувати, адже впродовж всієї поїздки ми співали чимало гарних пісень під гітару, та щиро ділилися радістю одні з одними.

По приїзді ми одразу ж попрямували до заповідника, де нас уже чекали привітні екскурсоводи. Усіх учасників було розділено на три групи: дві дитячих і одна доросла. Це дало нам можливість дізнатися про загадки писемності, походження літер нашого алфавіту, а також багато інших цікавих таємниць Софії, про які ми Вам, звичайно, не розповімо, але з радістю заохотимо відвідати заповідник та дізнатися їх самим. Захоплюючою була екскурсія і для дорослих, за словами яких, вони вже так багато разів були у Києві, але ніяк не віднаходили час, щоб завітати до цього чудового собору.  

Під завершення екскурсії діти мали змогу бути учасниками цікавих освітньо-пізнавальних програм, які для них провели їхні працівники музею – Ліля Бершова та Юлія Грабовська. Окрема подяка Любові Стромелюк за змістовну екскурсію для дорослих.

Наприкінці заходу мі всі разом зібралися неподалік головної святині та заспівали пісню «Ми є родина»,  адже за такий короткий час досить добре здружилися. Ще одним сюрпризом було вітання нашого юного парафіянина – Артемчика Кожана, який в цей день святкував свій День народження.

В дорогу ми отримали чималий пакунок цукерок, за який ми щиро дякуємо керівництву заповідника. Окрема вдячність за безкоштовний вхід для дітей із багатодітних сімей та чудове прийняття на місці. Слава Богу за цей чудовий та корисний час! Хто ще не відвідував Святу Софію – неодмінно прямуйте туди, не пошкудуєте!

Катехитична школа на екскурсії у Софії Київській 16.02.2019 р. Б.

семінарист IV курсу КТДС – бр. Іван Гавриляк

семінарист V курсу КТДС – бр. Михайло Крамар

 

           

 

 

 

           

 

33141


Коментарі


Rjnton r Rjnton r (25.04.2020 23:19)

Zkoqak uxdktl canadian pharcharmy online viagra