ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

З 20 по 22 вересня брати з Центру Душпастирства Військових мали змогу прийняти участь в ХІ Всеукраїнському паломництві військовослужбовців до Зарваниці

З 20 по 22 вересня брати з Центру Душпастирства Військових мали змогу прийняти участь в ХІ Всеукраїнському паломництві військовослужбовців до Зарваниці
23 21:30 2019 0 коментарів 303 переглядів

Цьогорічна проща проходила під гаслом «Я та дім мій служитиме Господеві» (Ісус Навин 24:15), тому мала акцент на родинному житті військовслужбовців. 20 вересня брати були учасниками тренінгу для семінаристів «Воїни Божої чоти». Брати мали змогу прослухати як теоретичну частину, так і практичні поради від одних з найактивніших священнослужителів у військовому душпастирстві, а саме о. Івана Ісайовича, о. Андрія Зелінського, о. Степана Суса, о. Ростислава Височана та о. Тараса Куцюби.


Значна частина програми включала в себе багато лекцій для майбутніх капеланів, як діючих, так і тих хто має намір в майбутньому стати частиною цього напрямку душпастирської праці Церкви.
Після кожної промови брати, які є членами різних семінарійних спільнот та працюють в напрямку роботи з військовими, могли поставити запитання.


Цьогоріч на прощі були присутні брати Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Дрогобицької та Київської семінарій, що дало змогу також поділитись досвідом служіння не лише між священниками, але й між братами.


21 вересня браття прийняли активну участь у прощі, яку провадив і духовно наповнював керівник відділу душпастирства військових Владика Михаїл Колтун. Навіть під час прощі програма включала в себе зустріч Владики із семінаристами. Також брати мали змогу почути про досвід закордонних капеланів інших конфесій та деномінацій.

Брат Андрій Панчиняк, V курс

35028


Коментарі


Derthe g Derthe g (25.04.2020 21:44)

Qodzec lhgwfj buy generic viagra cheap