ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Великопісні зустрічі «Разом до Воскресіння»

Великопісні зустрічі «Разом до Воскресіння»
11 12:14 2019 0 коментарів 242 переглядів

«Великий піст – це особливий період літургійного року, час духовного пробудження і очищення. Сам Господь спонукає нас до особливої уваги та роздумів над особистим життям, нашим ставленням до Бога і ближнього; запрошує нас перевірити, наскільки правильно ми переживаємо ті історичні обставини, в яких нам доводиться проходити цьогорічний шлях Великого посту», - висловлюється про піст Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав.

Тож запрошуємо Вас разом із нами пережити цей особливий час і маленькими кроками ступати «Разом до Воскресіння». Власне під такою назвою вже 15 березня розпочнуться наші молитовні зустрічі. На цей Великий піст ми обрали тему "Зустрічі з Ісусом в Євангелії від Луки". Окрім роздумів над Словом Божим за методом Lectio Divina, будемо разом переживати хресну дорогу нашого Спасителя та молитись Ісусову молитву!

Щиро запрошуємо Вас на великопісні зустрічі «Разом до Воскресіння», які відбуватимуться щоп’ятниці в екуменічному храмі УГКЦ архистратига Михаїла та Українських новомучеників за адресою алея Героїв Небесної Сотні.

Програма зустрічі:

18:00 Молитва спільноти Святого Егідія.

18:30 Хресна дорога.

19:30 Перерва на чай/каву.

20:00 Lectio Divina.

21:30 Ісусова Молитва / Вервиця.

22:00 Завершальна молитва.

33440


більше...

Читайте також: