ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Вітаємо владику Йосифа Міляна з десятою річницею єпископської хіротонії!

Вітаємо владику Йосифа Міляна з десятою річницею єпископської хіротонії!
18 22:32 2019 0 коментарів 338 переглядів

Сьогодні, 18 червня 2019 року Божого, 10 річницю єпископської хіротонії відзначає владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київський.

В цей святковий день в патріаршому соборі Воскресіння Христового відбулась урочиста Божественна Літургія, яку очолив блаженніший Святослав, Глава і Отець УГКЦ у співслужінні владики Йосифа та священників Київської Архиєпархії. Вся спільнота Київської Трьохсвятительської духовної семінарії на чолі з ректором отцем Петром Жуком прибула для участі в святковій Літургії, а семінарійний хор супроводжував богослуження співом.

Після Літургії блаженніший Святослав сказав до владики Йосифа вітальне слово, в якому дякував за служіння та відданість справі розбудови Церкви Христової. Владика Йосиф в свою чергу подякував всім присутнім за вітання, молитву та підтримку. Після цього всі вирушили на святкову трапезу, де вся наша спільнота мала нагоду привітати владику Йосифа словами подяки та заспівати "Многая літа", а також прозвучали пісні у виконанні семінарійного гурту "МетаНоя".

В цей день ми дякуємо Богові за дар життя і служіння владики Йосифа та в молитвах просимо у Всевишнього всіх благ - земних і небесних - для нашого єпископа. 

Дякуємо Вам, владико, за те, що незважаючи на велику кількість обов'язків, покладену на вас Церквою, Ви ніколи не оминаєте своєю увагу нашу семінарію та завжди підтримуєте нас своїми молитвами, мудрими словами на настановами. Многая літа!

34709