ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Вітаємо префекта з дисциплінарної частини отця Інокентія Волошина з уродинами!

Вітаємо префекта з дисциплінарної частини отця Інокентія Волошина з уродинами!
19 09:50 2019 0 коментарів 679 переглядів

Сьогодні, 19 лютого, свої уродини святкує префект із дисциплінарної частини Київської Трьохсвятительської духовної семінарії отець Інокентій Волошин.

Після Божественної Літургії префект із навчальної частини о. д-р. Роман Островський від імені всієї семінарійної спільноти привітав отця. У своєму вітальному слові отець Роман, у першу чергу, подякував отцю Інокентію за довголітнє священиче служіння, за постійність і витривалість. І додав: «Із цього випливає наступна риса – милосердя. Досвід має милосердя, намагається бачити в людині скриті дари Святого Духа. І ми, отче, Вам вдячні, що ви часто є милосердні до інших. І на завершення, цією царицею чеснот є досвід богоспілкування. Це те, чого від нас так часто потребують інші: досвід як ми вміємо своє життя укласти з життям Пресвятої Тройці. Дякуємо Вам за добрий приклад!».

Всечесніший отче Інокентію, сьогодні в цей святковий день прийміть наші вітання. Хай Господь Ісус дарує Вам велику радість, здоров’я та мир. Нехай Він постійно зігріває Ваше серце своєю любов'ю та присутністю. Нехай Божа благодать щедро щодня виливається на Вас! Хай Господь, даруючи всі необхідні ласки, благословить Вас, а Пречиста Діва Марія неустанно молиться і заступається за Вас на многая і благая літа!

Спільнота КТДС

33166