ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Урочисте спецпогашення поштової марки "Вишгородська ікона Божої Матері"

Урочисте спецпогашення поштової марки "Вишгородська ікона Божої Матері"
29 11:34 2019 0 коментарів 858 переглядів

28 серпня 2019 року Божого, коли свята Церква святкує Успення Пресвятої Богородиці, після урочистої Божественної Літургії у соборі Вишгородської Богородиці УГКЦ відбулося урочисте спецпогашення поштової марки «Вишгородська ікона Божої Матері».

Святкову Літургію очолив отець Петро Жук, ректор Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, у співслужінні з отцем Тарасом Валахом, настоятелем собору, отцем Миколаєм Сулимою та отцем Андрієм Гахом. Таїнством сповіді під час Літургії послужив отець Євген Чернюк.

Презентацію марки здійснила начальниця Центру філателістичної продукції Укрпошти пані Наталя Мухіна. В урочистому погашенні поштової марки  взяли участь також міський голова міста Вишгорода Олексій Момот та директорка Вишгородського історико-культурного заповідника Влада Литовченко. Ця марка вийде великим тиражем у 130 тисяч примірників, ціна її буде 10 грн. Також до марки будуть надруковані конверти із зображенням Вишгородської ікони Богородиці. 

Як зазначив отець Тарас Валах "Ця подія є історичною і дуже важливою для Української Греко-католицької Церкви та славного міста Вишгорода, оскільки це велика нагода розповісти усьому світові про нашу святиню та місто. Дякуємо усім хто долучився до цієї події, нехай всемилостивий Господь обдарує нас своїми ласками та воздасть сторицею за всі добрі справи, які чинимо для добра нашої Церкви та народу!"

брат Сергій Капущак, V курс КТДС