ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

У свято Покрови Пресвятої Богородиці семінаристи послужили парафії св. Йосафата в Києві

У свято Покрови Пресвятої Богородиці семінаристи послужили парафії св. Йосафата в Києві
Жовтень 14 19:43 2019 0 коментарів 317 переглядів

«Величаємо тебе, Пресвята Діво,
і шануємо твій святий покров,
бо ти за нас завжди до Христа молишся»
- Величання з Утрені

Сбогодні, 14 жовтня 2019 року Божого, Свята Церква відзначає свято Покрову Пресвятої Богородиці. У цей день квартет братів-семінаристів  послужили співом на парафії святого Йосафата УГКЦ на Святошино у Києві.
Святкування розпочалося напереддень Вечірнею з Литією, яку провадив настоятель храму отець Василь Чудійович у молитовному співочому супроводі братів. А згодом, у самий день празника семінаристи разом з парафіянами молилися Божественну Літургію, яку очолив отець Василь Чудійович разом із сотрудником отцем Василем Драгомерецьким.
У своїй проповіді отець-настоятель наголосив на важливості цього свята для нашого народу та звернув увагу на двох основних векторах живої Церкви - молитві та служінні. Адже саме ці чинники є будівничими у формуванні Церкви як храму Божого люду. Також отець Василь зазначив, що спільнота вірних саме сьогодні відзначає свою першу річницю відновлення парафії у Святошинському районі міста Києва. Особливі слова вдячності лунали до парафіян за їхні різноманітні внески у її розвиток. Отець також згадав приємні події з життя парафії, які відбулися за рік, в особливий спосіб подякував вірним за ревність і постійну присутність на спільній молитві протягом року, навіть коли було холодно у храмі. 
Приємні слова вдячності від отця Василя були складені всій семінарійній спільноті на чолі з її ректором отцем Петром Жуком за постійне і ревне служіння братів на парафії чи то співом, чи активним проведенням катехизацій для дітей та дорослих, чи іншою потрібною допомогою.
Продовжилося святкування спільною трапезою, яку вірні організували власними зусиллями. Окрім різних смаколиків, парафіяни спільно ділилися одне з одним святковим парафіяльним тортом, який, можна сказати, символізував єдність людей, які спільно прагнуть пізнавати Бога і зростати у Його Любові та служінні, щоб мати силу нести ЇЇ по всьому світу.


брат Микола Остапів, II курс КТДС