ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

У КТДС відбулася презентація фільму про о. Майкла Маꥳвні - засновника спільноти Лицарів Колумба

У КТДС відбулася презентація фільму про о. Майкла Маꥳвні - засновника спільноти Лицарів Колумба
Листопад 01 06:00 2019 0 коментарів 509 переглядів

31 жовтня 2019 року Божого у стінах КТДС відбулося публічне засідання спільноти «Лицарів Колумба», в рамках якої учасникам було запропоновано переглянути фільм про отця Майкла Маꥳвні - засновника всесвітньовідомої католицької чоловічої організації.

 

Розпочалося засідання спільноти з молитви, яку попровадив помічник капелана Національної ради Лицарів Колумба в Україні о. Володимир Мальчин. Згодом отець розповів про особливості цієї спільноти, поділився своїм досвідом знайомства з нею. А також зауважив, що: «Для того, щоб лицарство розвинулось, участь священників є значимою, але не ключовою. Завданням капелана є проводити духовні бесіди, дбати про духовний стан чоловіків через Сповідь та провідництво. Ця організація показує наскільки Церква довіряє проводові мирян». Отець Володимир згадав Блаженнішого Святослава, який засвідчив довіру до цієї спільноти словами про те, що якщо потрібно доручити комусь важливу справу, то він завжди шукає когось зі спільноти Лицарів Колумба.

 

Після перегляду фільму зі словом до присутніх звернувся національний делегат спільноти Великий Лицар пан Богдан Ковалів. Він зазначив про важливість для майбутніх священників створення такої спільноти у своїх парафіях. Адже спільнота Лицарів Колумба є інструментом для того, щоб залучити до більш активного парафіяльного життя саме чоловіків.

 

На завершення ректор семінарії отець Петро Жук  подякував всім за зустріч і звернув увагу семінаристів на важливість постійної праці і розвитку. Також отець зазначив, що постать о. Майкла слугує для нас яскравим прикладом ревності у священничому служінні та добрим свідченням відкриття на дію Святого Духа.

 

бр. Микола Остапів, II курс КТДС