ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Цілоденні молитовні чування за мир в Україні

Цілоденні молитовні чування за мир в Україні
Жовтень 07 13:04 2019 0 коментарів 486 переглядів

Як говориться у душпастирській конституції ІІ Ватиканського собору Gaudium et Spec: “радість і надія, смуток і тривога сучасних людей [....] - є радістю і надією, смутком і тривогою Христових учнів і немає нічого по-справжньому людського, що не знаходило б відгуку в їхніх серцях”.

Коли спостерігаємо за останніми суспільно-політичними подіями в Україні, душу мимоволі огортають смуток і тривога; проте ми віримо, що з Богом можна покращити ситуацію. Саме тому з ініціативи братів Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ та благословення ректорату, 5 жовтня 2019 року Божого у семінарії більше ніж 14 годин тривала безперервна молитва за мир в Україні.

Ми віримо, що молячись можемо помогти тут, в семінарії. Саме тому в нашому храмі відбувались цілоденні молитовні чування. Впродовж цілого дня брати заміняли один одного і молились в тиші перед Святими Тайнами в Кивоті храму Пресвятої Тройці.

Заручившись Божою підтримкою, разом працюючи та молячись (як вчив наш духовний батько блаженіший Любомир Гузар), зможемо змінити ситуацію в нашій країні на краще.

бр. Юрій Іленков, курс КТДС

35223