ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінарст КТДС провів лекцію на заході «Тато, мама, я - українська сім‘я»

Семінарст КТДС провів лекцію на заході «Тато, мама, я - українська сім‘я»
28 13:45 2019 0 коментарів 459 переглядів

Сьогодні, 28 вересня на території бази «Зелена Буча» семінарист ІІІ-го курсу Київської Трьохсвятительської духовної семінарії на заході «Тато, мама, я - українська сім‘я» провів лекцію на тему «Духовно-моральне виховання дітей на основі християнських цінностей».


Модуль проводиться за сприянням відділу Національно патріотичне виховання міністерства молоді та спорту України.
Це вже другий день модулю та цією лекцією ми відкрили його. Розпочали науку із спільної молитви. Основним завданням лекції було зрозуміти, що таке моральність, духовність та цінність, щоб врешті можна було зазирнути у суть цих понять через дефініції, які звучали із аудиторії. Вникаючи разом в питання ми зрозуміли, що наші цінності впливають на нашу моральність та совість. Від тих цінностей, які закладаються в дитину від народження, залежить ким вона буде в подальшому житті. Дуже важливо є в якості фундамента закласти добрі християнські цінності.

На лекції ми також розглянули питання щодо загальнолюдських цінностей: чому потрібно їх формувати, що їх формує та збагатшує? Наприкінці заняття групу поділили на три команди, кожна з яких формувала свою «модель цінностей». Згодом команди дискутували між собою щодо того, які цінності є більш пріоритетними. Науку ми закінчили зі стікерами в руках, у яких викладачі, вчителі та педагоги писали побажання на сьогоднішній день, а потім з усмішками на обличчях обмінювалися ними.

Дякуємо пану Павлу Явтушку, що запросив нас на захід!

брат Гліб Улішак, ІІІ курс КТДС

35076