ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінарійна спільнота взяла участь в урочистому відкритті стенду Героям Небесної Сотні в КОДА

Семінарійна спільнота взяла участь в урочистому відкритті стенду Героям Небесної Сотні в КОДА
Грудень 29 23:55 2018 0 коментарів 512 переглядів

Сьогодні, 29 грудня, у Київській обласній державній адміністрації відбулося урочисте відкриття та освячення стенду пам’яті Героям Небесної Сотні Київщини. Чин освячення здійснив ректор семінарії прот. Петро Жук, співом молитву супроводили брати-семінаристи.

Захід розпочався зі вступного слова заступника голови Київської обласної державної адміністрації Кучера В’ячеслава Анатолійовича. Після хвилини мовчання у знак пам’яті та пошани Героїв Небесної Сотні зі словом до присутніх звернулася п. Тамара Василівна Швець – дружина Героя Небесної Сотні.

Після освячення стенду Героїв Небесної Сотні до учасників заходу звернувся прот. Петро Жук, який, наводячи у приклад подвиг тих, що віддали своє життя за Україну, звернув увагу на дві особливі Богом дані людині речі – гідність і свободу. Також отець-ректор наголосив на важливості пам’яті і вдячності за жертву, зроблену героями: «Ми можемо перемогти, але точно програємо, якщо пам’ять про жертву Героїв Небесної Сотні зникне», –  промовив отець Петро.

На завершення усі присутні спільно помолилися молитву «Отче наш», дякуючи Богові за дар гідності та свободи. Молилися також за родини Героїв Небесної Сотні та за всіх, хто віддав життя за краще гідне та свобідне майбутнє України.

Медіа-центр КТДС ім. арх. Гавриїла