ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінарійна спільнота взяла участь у вечорі пам'яті «Блаженніший наших сердець»

Семінарійна спільнота взяла участь у вечорі пам
03 21:19 2019 0 коментарів 322 переглядів

31 травня з нагоди другої річниці відходу Блаженнішого Любомира Гузара до вічності у Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві відбувся вечір пам’яті «Блаженніший наших сердець». Організувала захід спільнота «Покоління Любомира». У вечорі пам’яті взяла участь семінарійна спільнота під керівництвом ректора прот. Петра Жука.

Як розповіли представники спільноти, 2019 рік – це рік сім’ї і саме тому за основу цього вечору пам’яті було взято спілкування Блаженнішого Любомира з матір’ю. Актори з «Молодого театру» під керівництвом Андрія Білоуса зачитували вибрані листи і всі присутні мали змогу зрозуміти всю побожність, мудрість і любов, в якій зростав Любомир Гузар: «Особливістю вечора стало ділення спогадами Юрія Шухевича – однокласника Любомира Гузара, а також прочитання віршів відомим українським поетом Іваном Малковичем. Музичним голосом вечора був Хор Патріаршого собору Воскресіння Христового, семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ та чарівні ноти скрипки лунали з рук Лабай Марти», – повідомляють у спільноті.

Також наслідники життя Блаженнішого Любомира зазначають: «Людина живе доти, поки живе пам’ять про неї. Двері крипти відчинені щоденно для нашої з вами молитви та присутності. А окрім пам’яті, Блаженніший Любомир залишив нам неоціненний скарб у вигляді книг, слів та думок. Нехай вони слугують нам дороговказом на непростій життєві стежині».

Джерело: Київська Архиєпархія УГКЦ

Більше фото: Покоління Любомира