ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінаристи відвідали футбольний матч на НСК "Олімпійський"

Семінаристи відвідали футбольний матч на НСК "Олімпійський"
16 17:30 2019 0 коментарів 340 переглядів

«Спорт демонструє не лише великі фізичні можливості людини, а й її інтелектуальні та духовні здібності. Він ґрунтується не лише на фізичній силі чи м’язовій витривалості, можна сказати, що він навіть має душу. Саме тому справжній спортсмен не повинен бути бездумною машиною, яка готова на все заради результату. Йому ні в якому разі не можна забувати про фейр-плей».

Папа Іван Павло ІІ

Спорт - цікаве явище. Спорт сучасний - явище складне і багато в чому суперечливе. З одного боку, настоятель Свято-Успенської Унівської Лаври перемагає  на кубку світу з пауерліфтінгу. З іншого боку, люди, близькі до спортивного оточення, визнають, що у спортсменів далеко не часто виникає потреба задуматися про душу. Разом із всіма протиріччями в спорті присутній важливий аспект, завдяки якому людина може неявно побачити Істину або, принаймні, згадати про Неї. Святі Отці натякали на це в своїх творах, кажучи про те, що спорт корисний для здоров'я, а також загартовує характер, виробляє такі важливі якості, як цілеспрямованість і старанність. Завдання християнина, який пов'язаний із спортом, - власним прикладом демонструвати навколишнім небайдужість до Істини. Вказувати на те, як належить, як повинно бути. Іншими словами, християнин повинен залишатися християнином скрізь: на спортивних аренах, в тренажерному залі і навіть на трибуні стадіону.

Нагоду попрактикуватися в цьому мали і семінаристи Київської Трьохсвятительської Духовної Семінарії. 15.09.2019 в запеклому поєдинку зійшлися дві команди України: Динамо та Десна. Матч був напруженим та цікавим. Команди грали на рівних, але перемогу здобула команда з Чернігова. В братів залишилися незабутні враження від проведеного часу на НСК «Олімпійський». Спільнота мала нагоду відпочити  разом і замислитись над тим, як спорт може сприяти досягненню цілей християнства.

Семінаристи висловлюють щиру подяку ректору КТДС прот. Петрові Жуку за можливість відвідати цей футбольний матч.

бр. Богдан Магурський, ІІ курс

34982


Коментарі


Mhxxpj n Mhxxpj n (25.04.2020 20:33)

Evucvy wjxkvi where to buy cheap viagra online