ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

"Спробуймо завжди творити між собою бенкет віри..", - владика Йосиф під час посвячення храму у місті Бершадь

"Спробуймо завжди творити між собою бенкет віри..", - владика Йосиф під час посвячення храму у місті Бершадь
23 21:15 2019 0 коментарів 703 переглядів

22 вересня 2019 року Божого відбулося освячення храму у м. Бершадь. Чин освячення очолив владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник та протосинкел Київської Архиєпархії УГКЦ у співслужінні з духовенством Архиєпархії. Співом та прислугою під час Божественної Літургії з чином освячення послужили семінаристи КТДС.

У своїй проповіді владика Йосиф наголосив на тому, що в цей храм нас заспрошує сам Бог, запрошує на бенкет віри, на якому пропонує як їжу своє Тіло, а як пиття - Кров. Також проповідник висловив думку, що в побудові храму найважчим недостатком є не брак грошей, а брак людських рук і сердець, адже Церква - не лише споруда, а, передусім, спільнота людей. 

"Я зичу нам усім, щоб ми справді шукалиБога, всього, що Боже, а Він натомість дасть нам усім те, що нам потрібно для щастя та задоволення. Дуже часто питаю людей: "Чому ти це робиш?" - і дуже часто не отримую відповіді. Направду, кожна людина повинна робити свої людські адекватні кроки, щоби мати внутрішню сатисфакцію, задоволення. Коли працюєш на городі з трояндами і там бачиш тільки троянди, а не кропиву, то отримуєш задоволення. Коли скажеш людині добре слово і вона посміхнеться - це невимовна радість. Справді, спробуймо завжди творити між собою бенкет віри, а це пізнається тоді, коли в серці буде Бог", - сказав владика Йосиф у своєму слові

По завершенні Божественної Літургії до всіх присутніх звернувся також отець Михайло Будник, настоятель новоосвяченого храму Святого Миколая. Отець подякував владиці Йосифові за підтримку, батьківську опіку та приклад служіння: "Після того, як я бачу, як наш владика працює, де він буває і проповідує, стає соромно нічого не робити. Хочеться працювати". Також настоятель подякував усім, хто матеріально та молитовно підтримував його під час будови храму і привітав парафіян і гостей з таким величним святом для Церкви та міста, а відтак були вручені грамоти від владики Йосифа тим, хто найбільше спричинився до побудови церкви.

Після закінчення урочистостей всі вирушили на подвір'я храму, де відбулось святкове частування, під час якого присутні мали нагоду поспілкуватись у теплій родинній атмосфері.

бр. Сергій Капущак, V курс КТДС

35001