ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

#Все_Буде_Децентралізація - семінаристи взяли срібло

#Все_Буде_Децентралізація - семінаристи взяли срібло
Жовтень 12 08:50 2019 0 коментарів 735 переглядів

У Києві 9-10 жовтня в конференц-залі Grape Hub відбувся фінал всеукраїнського студентського  турніру з дебатів DRI debates на тему «Вирішуй для міста». У дебатах взяли участь команди з різних куточків України, які представляли вищі навчальні заклади своїх міст, серед яких команди Бродів, Острога, Кам’янка, Харкова, Одеси, Запоріжжя. Київ представляла команда семінаристів КТДС «Софія».

Команди учасниці отримали завдання створити статут громади міста Миколаїв (яке в фабулі дебатів носило назву Булав). Турнір складався з декількох турів, в яких команди презентували власні напрацювання, отримуючи від команд суперниць висновок та відгуки, відповідали на запитання журі, які оцінювали конструктивність відповідей команди. В останньому турі команди повинні були скласти та представити стратегію розвитку міста, що продемонструвало високу креативність учасників турніру.

У підсумковому результаті команда з Острога перемогла у дебатах, третє місце посіла команда з Кам’янки, а брати Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, а саме: Іван Гавриляк, Олександр Француз, Олександр Метленков та Любомир Дмитришин - вибороли почесне друге місце.

бр. Олександр Француз, V курс КТДС

35298