ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Вручення канонічних місій та семінар «Катехитичне служіння особам, які мають особливі потреби» для катехитів Київської Архиєпархії

Вручення канонічних місій та семінар «Катехитичне служіння особам, які мають особливі потреби» для катехитів Київської Архиєпархії
24 22:28 2017 0 коментарів 1525 переглядів

23 вересня 2017 р. у стінах Київської Трьохсвятительської духовної семінарії відбулося вручення канонічних місій та семінар для катехитів та богопосвячених осіб, які задіяні до катехитичного служіння в Київській Архиєпархії УГКЦ на тему «Катехитичне служіння особам, які мають особливі потреби».

День розпочався з Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив  єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ Йосиф (Мілян). Звернувшись до катехитів під час проповіді, владика зазначив, що катехитичне служіння можливо й не позначене такими труднощами і жертвами, які супроводжують воїна або медика десь на передовій АТО, але прирівняв катехита до чоловіка, який ділиться кухликом води, що заспокоює спрагнену за Богом людську душу. Цей кухлик, отриманий з рук катехита сьогодні, може стати твердою основою для звершення величних християнських подвигів у майбутньому. Тому архиєрей заохотив усіх катехитів ревно виконувати Божу волю, і відчуваючи насолоду від служіння, сподіватися на відповідну нагороду.

По закінченні Літургії, катехитам урочисто вручили канонічні місії для навчання катехизму на 2017/18 роки. Цього року в Київській Архиєпархії близько 80 осіб отримали право на проведення катехитичного навчання.

Далі в рамках семінару учасники слухали доповіді сестри Вероніки Донателло, відповідальної за катехитичне служіння для осіб з особливими потребами при Єпископській Конференції Італії. В рамках цих доповідей сестра поділилась своїм досвідом праці з дітьми-аутистами.

бр. Іван Мікловш, V курс КТДС