ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Святкування 8-ої річниці братства "Введення в Храм Пресвятої Богородиці" в КТДС (Частина І)

Святкування 8-ої річниці братства "Введення в Храм Пресвятої Богородиці" в КТДС (Частина І)
Грудень 03 23:00 2019 0 коментарів 654 переглядів

Сьогодні, 3 грудня 2019 року Божого, в Київській Трьохсвятительській духовній семінарії розпочалось святкування Введення в Храм Пресвятої Богородиці.

В переддень свята до нашої спільноти завітали семінаристи-члени Братства Введення в Храм Пресвятої Богородиці з Львова і Дрогобича, які прибули до Києва, щоб розділи радість святкування з братчиками нашої семінарії.

Спільнота братів, що належать до молитовного братства, розпочала святкування з візиту до крипти Патріаршого Собору Воскресіння Христового, де відбулась панахида за упокій душі блаженнішого Любомира, яку очолив духівник київського Братства отець Інокентій Волошин. У своєму слові до семінаристів отець Інокентій наголосив на важливості пошани до наставників, про яку вчить нас Апостол народів – святий Павло.  Отець також зазначив, що молитовне братство в КТДС багато чим завдячує блаженнішому Любомирові.

Опісля молитви в крипті братчики на чолі з духівником повернулися до стін семінарії, де отець Інокентій очолив урочисту Велику Вечірню з Литією, під час якої відбувся постриг шістьох нових членів. По завершенні богослужіння всі спільно вирушили на вечерю, після якої розпочались молитовні чування, під час яких семінаристи розважали над Святим Письмом, співали духовних пісень та духовно приготовлялись до прийдешнього свята.

бр. Руслан Бутенко, ІІ курс КТДС

бр. Олександр Губенко, ІІ курс КТДС

35625


Коментарі


Федір шульженко Федір шульженко (05.12.2019 08:58)

Важлива, знакова подія