ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Святкування Покрови Божої Матері та Дня Захисника України в стінах КТДС

Святкування Покрови Божої Матері та Дня Захисника України в стінах КТДС
Жовтень 15 22:31 2019 0 коментарів 648 переглядів

Після Божественної Літургії, яку очолив ректор КТДС протоієрей Петро Жук у співслужінні з отцем Андрієм Дорчаком, префектом з економічних питань семінарії та отцем Юрієм Косачем, cекретарем семінарії, розпочалось святкування Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Захисника України.

Семінаристи 6-го курсу КТДС підготували святкову програму, в рамках якої розповіли усім присутнім – отцям, сестрам, братам та парафіянам нашого храму про свято Покрови Пресвятої Богородиці та День Захисника України, про те, як саме для нашого народу важливо святкувати свято Покрови – під Покров Божої Матері прибігали козаки, воїни Української Повстанської Армії, а сьогодні в цей день своє свято відзначають і сучасні герої України, що захищають незалежність і суверенітет нашої держави. Опісля короткого ознайомлення зі святами, була показана презентація, покликана продемонструвати думки й вислови єпископів нашої Церкви від Патріарха й Кардинала Мирослава-Івана Любачівського до сьогодення, коли нашу Церкву очолює Блаженніший Патріарх Святослав.

Наприкінці свята брати-семінаристи виконали декілька духовно-патріотичних творів, втім, у співі брали участь усі охочі, що створило особливу молитовну родинну атмосферу в храмі.

На завершення до всіх присутніх звернувся отець Петро, який у своєму слові наголосив на важливості нашої пам’яті про тих, хто протягом історії захищав нашу державність і свободу нашого народу, про новітніх захисників і захисниць, які на Сході України обороняють нашу Батьківщину від ворожої агресії. Отець-ректор підкреслив, що найважливіше - пам’ятати про тих, хто захищає Україну, в наших молитвах, адже молитва – це найсильніша зброя християн, молитвою ми прикликаємо Боже благословення та заступництво Пресвятої Богородиці для нашого народу, наших родин, нашої Батьківщини.

Медіацентр святого архангела Гавриїла

КТДС