ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Щиро вітаємо, преподобні сестри!

Щиро вітаємо, преподобні сестри!
03 13:07 2020 0 коментарів 675 переглядів

Жінки мироносиці рано-вранці, взявши пахощів,

дійшли до Господнього гробу і знайшли те, чого не сподівалися.
Побожно замислившись над відваленим каменем,
одна до одної говорили: де гробні печаті?
Де Пилатова сторожа й дбайливе забезпечення?
А здивованим жінкам звістив осяйний ангел, кажучи:
 Чому ж це з плачем шукаєте Живого,

що дає життя людському родові?
Встав Христос, Бог наш, із мертвих, як всемогутній,

даючи всім нам нетління і життя, просвічення й велику милість.

(Стихира Вечірньої з Неділі Мироносиць) 

Сьогодні, 3 травня 2020 р. Б., Христова Церква святкує Неділю Мироносиць. У цей особливий день свята Церква вшановує пам'ять жінок, які несучи пахощі й миру, йшли намастити Тіло Господа нашого Ісуса Христа – виявити свою велику любов!

Ця неділя – особлива для нашої семінарійної спільноти. Адже у стінах нашої семінарії вже протягом багатьох років ревно служать Сестри Мироносиці.

Дорогі сестри, щиро вітаємо вас із цим величним святом! Бажаємо вам величезної радості жінок мироносиць, які першими отримали цю велику благу вість, що Христос Воскрес! Бажаємо вам Божого миру – першого дару Христа для апостолів. Бажаємо вам серця, палаючого найбільшою любов’ю до нашого Спасителя Ісуса Христа. Бажаємо вам витривалості, натхнення, небесних і земних благ та Божого благословення! Нехай у всіх ваших добрих справах і намірах Господь завжди допомагає вам, опікується вами, веде своїми святими дорогами. Нехай Божа благодать із кожним днем все більше прив’язує ваші серця до Господа Ісуса Христа. Хай Пречиста Діва Марія неустанно молиться за вас та покриває своїм святим покровом, а ваші святі покровительки постійно заступаються за вас, випрошуючи всякого добра для вас, дорогі сестри, та для вашого Згромадження!

Прийміть також нашу щиру подяку за віддане служіння, за справжній приклад християнського життя, за вашу присутність і нелегку працю! Нехай Господь обдаровує усіма необхідними ласками і сотворить вам многії і благії літа!

Спільнота КТДС