ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Перше святкування престольного празника на парафії Пресвятої Тройці

Перше святкування престольного празника на парафії Пресвятої Тройці
28 21:17 2018 0 коментарів 1923 переглядів

Сьогодні, 28 травня 2018 року Божого, семінарійна спільнота із парафіянами та священиками Київської Архиєпархії святкувала перший престольий празник на парафії Пресвятої Тройці. До свята спільнота ретельно готувалася, а святкування тривало два дні.

У суботу вечером одразу після молитви Вечірньої почались нічні чування. У неділю зранку служилася Утреня, яку очолив префект з дисциплінарної частини о. Інокентій Волошин. Після Утрені почалась урочиста Божественна Літургія, яку очолив митрофорний протоієрей Олекса Петрів, який виголосив слово до людей після читання святого Євангелія.

По завершенні Літургії ректор семінарії прот. Петро Жук представив для людей кожного із священиків, які приїхали розділити з нашою спільнотою радість престольного свята. Також отець-ректор висловив велику подяку отцям-настоятелям семінарії, духівникам, преподобним сестрам-мироносицям, працівникам, братам-семінаристам, парафіянам та гостям, які долучилися до цього спільного святкування.

Після подячного слова настоятеля та освячення води, брати-семінаристи на семінарійному подвір’ї організували концерт-виступ для парафіян та гостей, в якому взяли участь: семінарійний хор, інструментально-вокальний ансамбль «МетаНоя», семінарійний октет «Аксіос», котрі заспівали деякі свої твори.

Моїм здивуванням стало те, що люди при високій температурі на вулиці не просто сиділи та дивились концерт, але й співали та ритмічно плескали під пісні. Після частування печивом, кавою та чаєм, люди із усмішками на обличчях ще довго розмовляли із братами та священиками, немовби їх щось тримало… Цей день видався, на диво, прекрасний.

бр. Гліб Улішак, І курс КТДС

 

Коментарі


п.Галина Ірпіньпарафіянка парафії Різдва Пресвятої Богородиці п.Галина Ірпіньпарафіянка парафії Різдва Пресвятої Богородиці (29.05.2018 17:57)

Щиро дякую Богу за ласку бути запрошеною о. Петром на Престольний празник храму Пресвятої Трійці. Побувавши на Службі Божій, прийнявши Святе причастя та після окроплення свяченою водою з церкви вийшла окрилена чимось новим, невідомим мені, але присутнім у моїй душі та тілі весь цей прекрасний день Від побаченог концерту, організоваого братами-семінаристами, у такому святому місці, отримала велику радість та багато вражень, нових знайомств та друзів,. Було дуже цікаво рознайомитися та поспілкуватися і свящнгиками, семінаристами, сестрами. Та найбідьшою радістю було спілкування із священиками, з якими уже багато років знайомі, але давно не бачилися. Щиро дякую всім.