ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

"Освяти тих, що люблять красу дому Твого..." - до храму Персвятої Тройці пожертвували нові ікони

"Освяти тих, що люблять красу дому Твого..." - до храму Персвятої Тройці пожертвували нові ікони
Листопад 18 19:53 2019 0 коментарів 349 переглядів

 "...повноту церкви Твоєї охорони, освяти тих, що люблять красу дому твого.

Ти їх прослав божественною Твоєю силою і не остав нас, що уповаємо на Тебе...",

- Заамвонна молитва

В неділю, 17 листопада 2019 року Божого, в храмі Пресвятої Тройці КТДС відбулось освячення нових ікон, які пожертвували парафіяни храму.

Освячення ікон очолив ректор Київської Трьоїсвятительської духовної семінарії протоєрей Петро Жук, у співслужінні з отцем Орестом Мокриком, священником храму святих Ольги і Єлизавети у місті Львові, який завітав до нашої спільноти напередодні, та отцем Інокентієм Волошиним, префектом семінарії з дисциплінарної частини.

Нові образи - ікони святого священномученика Йосафата Полоцького та блаженного священномученика Василія Величковського - були пожертвувані парафіянами нашого храму, родинами Березянко, Кожан та жертводавцем, який захотів залишитись невідомим.

У своєму зверненні отець Петро подякував нашим жертводавцям за те, що вони в міру своїх можливостей допомагають прикрашати Божий храм, а також пригадав усім про важливість постатей цих видатних діячів Церкви, адже святий Йосафат - це апостол єдності, який завжди дбав за порозуміння і однодушність християн, а блаженний Василій - покровитель Пенітенціарної  системи, адже він провів багато часу в ув'язненні і в особливий спосіб спричинився до душпастирства людей, позбавлених волі.

Молимось за наших жертводавців, за всіх доброчинців, які дбають про красу Божого дому, та просимо Всемилостивого Бога, щоби винагородив їх за їхню щедрість і жертовність сторицею. Многая Літа!

Медіацентр святого архангела Гавриїла 

КТДС