Не знаємо що у Вас, а у нас брейн-ринг!

Не знаємо що у Вас, а у нас брейн-ринг!
Листопад 07 22:47 2015 коментарів 1106 переглядів

Сьогодні у стінах парафії св. Миколи Доброго було досить гамірно. І причина цього дуже проста, адже там пройшов єпархіальний рівень християнської інтелектуальної гри брейн-ринг, яка цього року присвячується 150-річчю від дня народження митрополита Андрея Шептицького. Організатором даного заходу є Катехитична комісія Київської Архиєпархії на чолі із її головою прот. Петром Жуком. Постать великого Митрополита повинна бути знана всім українцям, тому невипадково, що саме з цією метою проводиться даний захід. А що ж як не гра є кращим засобом, щоб розказати дітям про цього великого подвижника.

Брейн-ринг розпочався із молитви та вступного слова, яке до присутніх промовив прот. Петро Жук. Вже невдовзі після цього розпочалась надзвичайно цікава і захоплююча гра, адже потрібно було відповідати не лише вірно, але й швидко. Хлопці та дівчата, які взяли участь у брейн-рингу показали, що досить добре орієнтуються в подіях із життя Андрея Шептицького. Хочу додати, що питання були складені на основі книги «Найдорожчий таточко”, яку наша молодь читала, готуючись до конкурсу.

А зараз хочу представити до Вашої уваги результати гри та привітати переможців, які представлятимуть Київську Архиєпархію на всеукраїнському рівні у м. Львові, який відбудеться 14 листопада.


Результати брейн-рингу: «Найдорожчий таточко»:

Вікова категорія 10 – 13 років:

1. «Наш Мойсей» - парафія св. Миколи Доброго (м. Київ)

2. «Андрей» - парафія Покрови Пресвятої Богородиці (м. Вінниця)

3. «Василій Великий» - парафія храму св. Василія Великого (м. Київ)

Вікова категорія 14 – 17 років:

1. «Велетень духу» - парафія св. Миколи Доброго (м. Київ)

2. «Граф» - парафія св. Миколи Доброго (м. Київ)

Дякуємо всім тим, хто взяв участь та долучився до організації цього чудового заходу. Нашим переможцям бажаємо успіху і наполегливості, адже попереду Львів! 

 

бр. Михайло Крамар, семінарист ІІ курсу