ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

На парафії Персвятої Тройці молились про благословення на новий навчальний рік

На парафії Персвятої Тройці молились про благословення на новий навчальний рік
02 14:52 2019 0 коментарів 525 переглядів

1 вересня 2019 року на в храмі Пресвятої Тройці КТДС після недільної Божественної Літургії відбулось благословення учнів і студентів на початок навчального року. Молитву очолив ректор КТДС протоєрей Петро Жук разом з отцями-настоятелями та отцем Іллею Мамчаком, ігуменом Свято-Успенської Унівської лаври.

Пред благословенням отець Петро звернувся до усіх присутніх з вітальним словом, в якому наголосив, що навчання - один з найважливіших аспектів людського життя, адже людина покликана до постійного зростання, як духовного, так й інтелектуального. Разом з тим отець-ректор закликав молитись за наших вчителів та викладачів: "Ми хочемо мати добрих вчителів, які несли б науку в наше життя й ділились досвідом, тож треба не забувати про них у наших молитвах".

Також отцем був анонсований початок навчального року в Катехитичній школі святих Кирила і Методія, що діє при нашій парафії, який відбудеться вже наступної неділі, й запросив усіх охочих - дорослих і дітей - взяти участь у поглибленні знань щодо нашої віри й науки Церкви. Після молитви отець Петро окропив усіх присутніх свяченою водою.

Просимо в Бога благословення на цей навчальний рік, молимось, щоби Він дав нам сил і натхнення на здобуття нових знань, молимось за усіх студентів, учнів, їхніх батьків вчителів й викладачів.

Медіацентр святого архангела Гавриїла

КТДС

34875