ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

На парафії Архистратига Михаїла та Новомучеників українського народу представники "Пласту" передали ректору КТДС Вифлеємський вогонь миру

На парафії Архистратига Михаїла та Новомучеників українського народу представники "Пласту" передали ректору КТДС Вифлеємський вогонь миру
Грудень 25 21:44 2019 0 коментарів 115 переглядів

Сьогодні, 25 грудня 2019 року Божого, в Екуменічному храмі святого Архистратига Михаїла та Новомучеників українського народу (на алеї Героїв Небесної Сотні) представники Київсьої спільноти Національної скаутської організації "Пласт" передали Вифлеємський вогонь настоятелю храму - ректору КТДС отцю Петрові Жуку.

Під час передавання Вифлеємського вогню також були присутні ветерани бойових дій на Сході України та родини героїв Небесної Сотні.

Після панахиди за душі загиблих за волю України отець Петро звернувся до присутніх з проповіддю, в якій пояснив символічний зміст вогню у християнському благочесті. Проповідник наголосив, шо вогонь свічі або лампади символізує нашу молитву, яка спрямована вгору - до Бога, а також є видимим образом нашої пам'яті про тих, кого вже немає з нами.


Після завершення урочистостей в Екуменічному храмі, отець-ректор передав Вифлеємський вогонь до семінарійної спільноти, щоб усі, хто перебуває в стінах нашої обителі могли по-особливому відчути Божий мир в цей радісний передріздвний час.

Медіацентр святого Гавриїла

КТДС

35844