ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Лекція на тему: «Серце батька»

Лекція на тему: «Серце батька»
Листопад 14 15:48 2019 0 коментарів 781 переглядів

13 листопада, спільнота Київської семінарії познайомилась з подружжям Роберта та Вікі де Гоксар, які заснували курс «Серце батька».

Подружня пара родом з Великої Британії, уже 45 років разом. За словами подругів кожен з них свого часу пережив справжню зустріч з Богом, що звільнило їх від переживань, зранень, які з самого дитинства перебували в їхніх серцях. «Якби я у вашому віці відчув ту любов, що відчуваю зараз, все було б набагато простіше…», - поділився роздумами пан Роберт. Саме заради того, щоб багато людей пережили те саме, що пережило їхнє подружжя – зустріч з Богом , - вони прийняли рішення заснувати курс «Серце Батька», який би допоміг їм реалізувати таке прагнення.

Ділячись важливістю функціонування їхнього служіння а також плодами, що приніс курс «Серце Батька», пан Роберт підсумував: «Коли люди отримують любов в своє серце – люди змінюються, сім¢ї змінюються, спільноти змінюються, народи змінюються».

Даний курс подружжя активно проводиться в Словаччині, Чехіїта Україні. Вже незабаром планують запустити проведення таких курсів в Австрії,  Польщі та інших країнах.

бр. Маркіян Буняк, ІІІ курс

Коментарі


Федр шульженко Федр шульженко (19.11.2019 06:18)

Приємна новина, яка має надзвичайне значення. Шкода, що мало інформації у масмедіа. Такі лекції мають бути прочиьані студентській молоді