ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Храмовий празник на парафії Пресвятої Тройці

Храмовий празник на парафії Пресвятої Тройці
18 14:16 2019 0 коментарів 755 переглядів

17 червня 2019 року Божого було особливим днем для нашої спільноти, адже відбулося три визначні події: саме у цей день закінчився ще один навчальний рік у Київській Трьохсвятительській духовній семінарії, крім цього відбулися облечини братів, які завершили І-й курс, а також брати VI-го курсу - випускники семінарії - отримали дипломи магістрів богослов’я, які їм вручив особисто Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Патріарх Святослав.

Святковий день розпочався із молитви Акафісту. Опісля відбулася святкова Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Блаженніший Патріарх Святослав, Отець і Глава УГКЦ. Під час проповіді він промовив: «Немає іншого духовного життя як життя Духа Святого з усією Тройцею у людині, всяке інше життя не можна назвати духовним. Сьогодні духовні очі церкви звернені на особу Святого Духа, того який зійшов, і ми сьогодні славимо Його як одного із Святої Тройці, як нашого Бога, який є джерелом життя і життя подателем». Патріарх звернув особливу увагу на день Святого Духа і зазначив, що в семінарійному Храмі це є особливий день, оскільки «це є престольний празник цього Храму, посвяченого на честь Пресвятої Тройці».
Також Блаженніший розповів про ще одне особливе свято, яке відбулося в стінах семінарії: першокурсники одягнули «духовний стрій» а брати VI-курсу «завершили навчальний рік і стали випускниками семінарії».

В кінці проповіді Предстоятель побажав: «нехай цей Дух, якій зійшов на Апостолів, який живе у нас, обновить лице землі!».
По завершенні Божественної Літургії Блаженніший Святослав привітав отця-ректора Петра Жука з його уродинами, урочисто вручив братам VI-курсу дипломи, та привітав всіх парафіян зі святом. Ректор семінарії в свою чергу подякував Главі Церкви за теплі привітання, а також висловив подяку Блаженнішому за його візит до стін КТДС.
Опісля всіх чекав святковий обід. Брати I-курсу разом з братами-випускниками частували своїх гостей, які приїхали на їхнє свято. В цей же час на подвір'ї храму відбувся невеликий концерт, де виступав октет «Аксіос», семінарійне тріо, гурт «МетаНоя», гурт «Єрихон», а також молодіжною спільнотою з міста Житомира була представлена сценка. 

брат Ярема Муховський, ІІ курс КТДС

34703


більше...

Читайте також: