ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Неділя про Митаря та Фарисея

21 20:40 2021 0 коментарів 59 переглядів

У неділю, 21 лютого 2021, року Божого, у КТДС  відбулась святкова Літургія, яку очолив ректор духовної семінарії протоієрей Петро Жук у співслужінні з духівником семінарії ієромонахом Єронімом.

Настоятель семінарії виголосив змістовну проповідь, присвячену тематиці недільного Євангелія, яке було про Митаря і Фарисея, із циклу євангельських читань, які церква подає, щоб підготовляти вірних, до великого посту, заохотивши вірних до покаяння через уповання на Боже милосердя і спасіння.

 По закінчені Літургії о. Петро разом з усією парафіяльною спільнотою привітав з днем народження маленького прихожанина Артема, якому виповнилося 5 років.  Також була освячена ікона святої рівноапостольної княгині Ольги, яку для семінарії пожертвували прихожани – пан Валентин і пані Тетяна Куліш.

Крім того семінарійна спільнота представила звернення Блаженнішого Святослава стосовно збору коштів на збудування пам’ятного меморіалу жертвам голодомору. Блаженніший заохотив «долучитися до збереження пам’яті жертв голодомору 1932-33 років, що є святим обов’язком кожного українця, кожного християнина». Відбулась також недільна катехизація для дітей та дорослих.

Бр. Григорій Козань, ІІІ курс