ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Другий день перебування хору КТДС у Львові

Другий день перебування хору КТДС у Львові
Листопад 17 20:43 2019 0 коментарів 712 переглядів

Другий день перебування хору КТДС у Львові розпочався Божественною Літургією у храмі Різдва Пресвятої Богородиці, який знаходиться у мікрорайоні Сихів. Семінарійна братія мала змогу підкріпитися Господніми Тілом і Кров'ю, Словом Божим, а також ревною молитвою.

Парафіяни храму з радістю привітали братів-семінаристів, які своїм співом супроводжували їх у молитві. Після Літургії хор відправився до Львівської духовної семінарії, щоб взяти участь у першому фестивалі семінарійних хорів "Ad Fontes". Крім хору Київської Трьохсвятительської духовної семінарії у цьому фестивалі взяли участь: хор Івано-Франківської духовної семінарії, чоловічий монаший хор "Деісіс", хор Рівненської духовної семінарії св. ап. Андрія Первозванного, хор Тернопільської Вищої духовної семінарії, хор Ужгородської духовної семінарії, хор Львівської православної богословської академії, хор "Оранта" Дрогобицької духовної семінарії, а також хор Львівської духовної семінарії, яка цьогоріч гостинно прийняла всіх до себе.

Після закінчення виступів до всіх присутніх звернувся зі словом ректор Львівської семінарії прот. Ігор Бойко. Отець подякував всім хорам за те, що вони знайшли час і зусилля, щоб підготуватися та приїхати на цей фестиваль. Він заохотив всіх хористів і їхніх диригентів ще більше вдосконалюватися у хоровому мистецтві для розповсюдження старої Київської традиції, яка в цей день об'єднала всіх. Також отець Ігор поділився чудовою новиною про те, що наступного року господарем фестивалю "Ad fontes" стане Тернопільська Вища духовна семінарія.

По закінченні всіх подяк і привітань учасники фестивалю мали змогу пригоститися смачною трапезою, якою щедро пригощала Львівська семінарія. Під час трапези лунали українські народні пісні, які створили дружню атмосферу між всіма семінаристами.

бр. Олександр Рішко, ІІІ курс

Коментарі


Федір шульженко Федір шульженко (19.11.2019 06:06)

Дуже важливий захід