ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

До семінарії завітали представники Вишгородського історико-культурного заповідника

До семінарії завітали представники Вишгородського історико-культурного заповідника
Жовтень 31 12:31 2019 0 коментарів 670 переглядів

30 жовтня в стінах Київської Трьохсвятительської духовної семінарії відбулась зустріч з кандидаткою історичних наук Владою Володимирівною Литовченко, директоркою Вишкородського історико-культурного заповідника, яка завітала до нас разом з працівниками заповідника. 

На початку зустрічі до всіх присутніх з вітальним словом звернувся протоєрей Петро Жук, ректор КТДС. У своїй промові отець Петро підкреслив значущість міста Вишкогорода для української історії, Церкви, державності й культури.

Представники Вишгородського заповідника ознайомили семінаристів і отців з реалізованим ними проектом, в рамках якого відбулось QR-кодування, апробація та популяризація двадцяти двох пам'яток історії археології Вишгородського краю. Також під час лекції серед семінаристів була проведена цікава вікторина на тему краєзнавства, за результатами якої переможці отримали призи. 

Наприкінці  зустрічі пані Влада подякувала всім присутнім за увагу, а також запросила всіх відвідати славетне місто Вишгород і, зокрема, Вишгородський історико-культурний заповідник, щоб якомога ближче познайомитись з безцінною історичною та культурною спадщиною нашої Батьківщини.


Дякуємо Владі Володимирівні та працівникам Вишгородського історико-культурного заповідника за візит, цікаву лекцію та запрошення!

брат Олексій Буров, ІІІ курс КТДС