ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

До КТДС завітали представники Київського Кооперативного інституту бізнесу і права

До КТДС завітали представники Київського Кооперативного інституту бізнесу і права
07 22:48 2019 0 коментарів 275 переглядів

6 червня 2019 року Божого, у свято Вознесіння Господнього, до Київської Трьохсвятительської духовної семінарії завітали представники Київського Кооперативного інституту бізнесу і права на чолі з ректоркою Тетяною Камінською. Гості з Києва відвідали нашу семінарію не просто так, адже наші брати 6 курсу завершили Пасторальну практику в ККіБіП.

Після завершення святкової Божественної Літургії, яку очолив духівник КТДС отець Єронім Івашків, відбулося урочисте вручення сертифікатів про успішне завершення Пасторальної практики нашим семінаристам, а також кожному особисто були вручені подарунки він спільноти інституту. У своєму вітальному слові отець Петро Жук, ректор КТДС, подякував пані Тетяні та всьому проводу інституту за те, що надали можливість семінаристам здійснити цю важливу місію - навчати молодь, адже це є дуже важливий крок у священичій формації, також отець Петро подякував братам, які ревно виконували своє завдання і, що найголовніше, всі отримали оцінку "відмінно".

Пані Тетяна, у свою чергу, теж подякувала ректоратові семінарії та студентам за багаторічну співпарцю, за мудрі лекції, якими семінаристи духовно та інтелектуально збагаючують студентів інституту.

Після завершення урочистостей всі приступили до святкової трапези, а також мали нагоду насолодитись виступами семінарийного гурту "МетаНоя", семінарійного тріо, а також нового семінарійного гурту "Єрихон".

Медіацентр святого архангела Гавриїла КТДС