ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

До Київської семінарії завітали гості з Німеччини

До Київської семінарії завітали гості з Німеччини
11 14:49 2019 0 коментарів 351 переглядів

Сьогодні, 11 травня 2019 року Божого, до Київської Трьохсвятительської духовної семінарії завітали гості з Німеччини. Нашу спільноту відвідав владика Гебхард Фюрст (Bischof Gebhard Fürst), єпископ єпархії Роттенбург-Штутгарта (Diözese Rottenburg Stuttgart). Владика приїхав разом із людьми, котрі є відповідальними за проекти. Дорогі гості завітали до нас не вперше: 7 років тому вони приїхали до нашої спільноти, надавали допомогу під час будівництва храму і семінарійних приміщень. Сьогодні ми разом мали нагоду спільно молитися Божественну Літургію св. Йоана Золотоустого.

«…Така Літургія є надзвичайно необхідною, щоб цей час суспільство освячувати і свідчити присутність Христа у ньому. Господь наш Ісус Христос є зараз реально присутній між нами. Він освячує нашу дійсність, все довкола нас і своєю благодаттю дає спроможність освячувати світ. Я щиро радію з вами, дорогі семінаристи, що ви наважилися відгукнутися на поклик Бога і щиро бажаю вам Божого благословення», – промовив владика і уділив архиєрейське благословення.

По завершенні Служби Божої до гостей звернувся ректор семінарії прот. Петро Жук: «Дорогий владико Гебхарде і разом наші гості, ми сердечно раді вітати вас, можна сказати не у своєму домі, але в нашому домі. Так чомусь сталося, що багато людей із цілого світу мусить помагати нам у відбудові того, що було знищено через роки тоталітарним режимом. Але так стається, що ми з вдячністю за ці пожертви, які приймаємо, долаємо кордони і молимося за тих людей, яких не знаємо, але яких кожного дня підносимо перед престол нашого Господа. І через молитву ми ламаємо кордони, мови, культури і єднаємося в одне стадо Христове. Ми вдячні, що можемо молитися за Вас, за ваших жертводавців, за всіх працівників єпархії, які відгукнулися на наші потреби».

Після цього отець-ректор подарував гостям подарунки, і всі присутні зробили спільне фото.

Щиро дякуємо усім нашим жертводавцям і запевняємо їх у нашій молитві.

Медіа-центр КТДС ім. арх. Гавриїла

 

34322


більше...

Читайте також: