ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Святкування 8-ої річниці братства "Введення в Храм Пресвятої Богородиці" в КТДС (Частина ІІ)

Святкування 8-ої річниці братства "Введення в Храм Пресвятої Богородиці" в КТДС (Частина ІІ)
Грудень 04 21:34 2019 0 коментарів 483 переглядів

4 грудня 2019 року Божого у день свята Введення у храм Пресвятої Богородиці у стінах Київської духовної семінарії відбулося святкування також й особливої події пов’язаної з молитовним братством, названого на честь цього свята.

Святкування почалося переддень ввечері та отримало своє продовження наступного ранку Утренею та Божественною Літургією разом з усією семінарійною та парафіяльною спільнотою села Княжичі.

Та на цьому винятковість та святковість цього дня не завершилися. Братчики КТДС разом зі своїм духівником отцем Інокентієм Волошиним та з гостями-братчиками з Львівської та Дрогобицької духовних семінарій за давньою відновленою традицію Львівського Архибратства відвідали Главу та Отця УГКЦ блаженнішого Святослава у його резиденції у Києві.

«Це спільнота великої посвяти Пресвятій Богородиці та її послідовності у виборі. Ви, братчики, покликані казати якнайчастіше «Так!» Богові, «Так!» Його запрошенню служити, і бути з Ним на молитві. Коли дивитеся на ікону Пресвятої Богородиці, то просіть, щоб вона вела вас у часи вибору неначе за руку», - звернувся блаженніший Святослав до братів-семінаристів. Блаженніший також підкреслив, що в цей святковий день ми урочисто відновлюємо давній звичай відвідин братчиками Глави Церкви в день святкування Введення в Храм Пресвтяої Богородиці.

Після теплої розмови та спільної молитви з Патріархом у каплиці, братчики вирушили у Собор Вишгородської Богородиці, який 2015 року Божого був визнаний Відпустовим місцем, адже в Соборі знаходиться чудотворна Вишгородська ікона Божої Матері. Там братчики разом з духівником помолилися Акафіст та продовжили дружнє спілкування разом з парохом Вишгородського Собору, отцем Тарасом Валахом, який розповів про недавні чуда, вимолені за посередництвом Пресвятої Богородиці перед Вишгородською іконою.

«І ще дещо вас попрошу, можна? Молитва – це ваша харизма, тому прошу вас про молитву за мене і за Церкву», - блаженніший Святослав.

бр. Іван Височанський, V курс КТДС

35654