ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Брати КТДС з 29 грудня по 4 січня відвідали Ігнатіанські реколекції у м. Хмельницький

Брати КТДС з 29 грудня по 4 січня відвідали Ігнатіанські реколекції у м. Хмельницький
06 16:50 2020 0 коментарів 869 переглядів

Святий Ігнатій Лойола являється величною постаттю у житті Католицької Церкви. Іспанський священик, теолог, богослов та засновник Товариства Ісуса (Чин єзуїтів). Полишив військову кар'єру, присвятивши своє життя служінню Ісусу та ближнім.

Проповідництво та освітницька діяльність є основою життя Чину. Св. Ігнатій бажаючи поглибити духовне життя серед вірних, пише Збірник Духовних Вправ. Продовжуючи діяльність засновану святим, отці та брати єзуїти активно трудяться поширюючи духовні практики. Однією з таких практик є Ігнатіанські реколекції, які допомагають духовному розвитку не лише духовентству, але і практикуючим вірним Христової Церкви.

На переході Нового року починаючи з 29 грудня закінчуючи 4 січня, брати Київської семінарії намагаючись поглибити духовні практики відвідали п’ятиденні реколекції, які проводив о. д-р Михайло Станчишин ТІ, в даний момент виконує різноманітні апостольські служіння (Ігнатіянські реколекції, духовний супровід, конференції, викладацька діяльність тощо).

Реколекції відбувалися у м. Хмельницький, римо-католицька парафія святої Анни, в Домі імені блаженного Яна Бейзина.

Перебуваючи в мовчанні та відкриваючи своє серце перед Богом, щоби якомога краще почути Слово Боже, брати виконували різного роду духовні вправи, молитви та вслухалися у життєві та змістовні науки отця-реколектанта: «Духовні Вправи допомагають засіяти зерно, але як те зерно буде дозрівати, залежатиме від вас, тому що 90 відсотків успіху у досвіді Бога залежить від кожного з вас» - поділився о. Михайло. Основою реколекцій були молитви Святим Писанням. Адже саме через Святе Письмо найяскравіше промовляє Господь.

Висловлюємо щиру подяку о. Михайлу за духовний супровід та духовний досвід. Нехай Всемилостивий Господь благословляє Вас на тому нелегкому, але настільки важливому служінні та обдаровує всіма необхідними дарами та ласками.

бр. Михайло Москалюк, IV курс КТДС

35887