ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Активний відпочинок у катехитичній школі

Активний відпочинок у катехитичній школі
Жовтень 01 16:20 2019 0 коментарів 190 переглядів

У неділю, поки семінаристи їздили додому на вихідні, відбулася чергова зустріч нашої катехитичної школи, яка видалася дуже цікавою. Час відпусток – це час відпочинку не лише для братів, але і для наших дітей, які кожного місяця мають у ці дні різноманітні активності.

Після спільної молитви Божественної Літургії о. Микола Семенишин привітав нашу маленьку парафіянку з її днем народження, побажавши їй щедрого Божого Благословення, а відтак всі перейшли до навчальних класів, де на нас чекали різноманітні сюрпризи. В цей час також припадає день народження ще однієї нашої парафіянки – Аннастасії Базир, якої в цей день не було, проте ми з радістю її привітаємо при першій нагоді!

До нас в гості також приїхали аніматори з літнього табору, який проходив у семінарії та привезли нам цікавий відео-спогад про наш спільний відпочинок. Ми мали змогу переглядати це чудове відео, яке приготувала Мар’яна Гнилиця та смакувати домашній торт від нашої іменинниці.

Після перегляду відео наша спільнота розділилася на дві групи: діти займалися створенням дизайнерських картин, а батьки вчилися плести чотки.

Це був радісний час для нас усіх, який ми з користю провели в нашому затишному, парафіяльному колі.

бр. Михайло Крамар, VIкурс КТДС

https://www.youtube.com/watch?v=KYndgK5c7jw

35175