ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

«Навчімось щоденно виконувати Божу волю у нашому житті» -владика Микола Семенишин у КТДС

«Навчімось щоденно виконувати Божу волю у нашому житті» -владика Микола Семенишин у КТДС
21 14:36 2023 0 коментарів 114 переглядів

Сьогодні, у вівторок 21 лютого 2023 року, в день Віддання свята Стрітення, Св.великомч. Теодора Стратилата і Св. прор.Захарії Серповидця, преосвященний Микола (Семенишин), єпископ-помічник Івано-Франківської архиєпархії очолив Святу Літургію у храмі Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ.

Молитва стала доброю нагодою, щоб подякувати архиєрею за 5-ть з половиною років духівництва й викладання для нашої семінарійної спільноти і побажати Божого благословення на новому винограднику праці преосвященного Кир Миколая, до якого його покликала Церква.

Виголошуючи проповідь, владика Микола поділився своїми роздумами на тему сьогоднішьного євангельського уривку, який розповідає про Ісусову молитву в оливному саду. Це насправді дуже особливий момент, коли Христос покірно погоджується із волею Його Небесного Отця і тим самим приводить для нас промовистий приклад виконання Божої волі, уважного слухання і витривалості на шляху Ісусових учнів.

Наприкінці Архиєрейської Святої Літургії, отець-ректор прот.Петро Жук звернувся із словами побажань і подяки, які склав на руки такого дорогого і рідного нашій спільноті владики Миколая. У дарунок від семінарії було вручено панагію, а в свою чергу - нововисвячений архиєрей висловив вдячність братам і отцям, з якими провів ці благословенні роки духовного служіння.

Медіа-центр КТДС