«Дякую Богові за цей час, пройдений спільно з Вами» - владика Максим Рябуха під час відвідин семінарії у Княжичах

«Дякую Богові за цей час, пройдений спільно з Вами» - владика Максим Рябуха під час відвідин семінарії у Княжичах
Лютий 20 13:40 2023 коментарів 233 переглядів

Сьогодні, у понеділок 20 лютого, в день пам’яті Прп. Партенія, єп.Лампсакійського у храмі Пресвятої Трійці Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ відбулась Архиєрейська Божественна Літургія під проводом єпископа-помічника Донецького екзархату, преосвященного Максима (Рябухи), СДБ.

Звертаючись до присутніх отців-настоятелів, братів та усіх присутніх, у проповіді архиєрей поділився своїми думками про плекання стосунків з Богом у довірі, важливість Євхаристії та ведення духовного життя.

Впродовж майже двох останніх місяців брати-семінаристи перебували на зимових вакаціях й тепер з’їхались, щоб відновити студії. Цією молитвою семінарійна спільнота розпочала другий навчальний семестр та попросила Божого благословнння на добрі успіхи у формаційному процесі.

По завершенню богослужіння, протоієрей Петро Жук звернувся із подячним словом до єпископа й висловив вдячність за близькість до нашої спільноти, благословення, відвідини та пам’ять. Також у знак нашої уваги, отець-ректор вручив в дарунок архиєрею панагію Єрусалимської Богородиці, відтак всі приступили до спільної фотографії та вирушили у своїх служіннях.

Медіа-центр КТДС