«Люди до яких ви підете служити - вже за вас моляться» - владика Богдан (Данило) у слові до семінаристів КТДС

«Люди до яких ви підете служити - вже за вас моляться» - владика Богдан (Данило) у слові до семінаристів КТДС
Лютий 19 12:29 2023 коментарів 194 переглядів

Сьогодні, у Господній недільний день, 19 лютого, спільноту Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ, відвідав преосвященний владика Богдан (Данило), єпископ Єпархії Святого Йосафата із осідком у м.Парма (штат Огайо, США).

Архиєрей також є головою Патріаршої комісії у справах духовенства, а відповідно в особливий спосіб покликаний Синодом єпископів для того, щоб опікуватись усіма студентами духовних семінарій нашої церкви. Окрім того, владика Богдан дбає про формаційний процес як священиків, так і тих, хто готуються ними стати навчаючись у духовних закладах, підтримує нашу семінарію у Княжичах, що є особливо цінно та важливо у нелегкі часи війни. Під час візитів до України, послуговуючись доброю нагодою і можливістю, єпископ відвідує семінарії нашої церкви, спілкується із їхніми вихованцями, провадить молитву і ознайомлюється з нашими потребами, щоб скерувати в подальшому ці думки до Архиєрейського Синоду УГКЦ.

Зустріч розпочалась із привітального слова отця-ректора Петра Жука, щоденних та ранішніх молитов під проводом владики. Далі, звертаючись до студентів, єпископ зазначив, що 24 лютого, у день початку війни за братів молилось дуже багато людей. Зараз живемо у час, коли саме від цього молодого покоління церква потребує дуже багато, адже воно лікуватиме рани сучасної війни, тому навчання і духовна опіка є одним із пріоритетних завдань у теперішньому формаційному процесі.

Усією семінарійною спільнотою отців-настоятелів і братів, дякуємо владиці Богдану (Данилу) за ці відвідини, його благословення та підтримку. Вимолюємо у Пресвятої Богородиці всіх необхідних ласк для його служіння, бажаємо у міцному здоров‘ї та правдивому щасті прожити Многая і благая літа!

Стаття: бр.Зіновій Літинський, І курс
Фото: бр.Назарій Жеплінський, І курс